Taisyklės

1) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis www.vitajuwel.lt svetaine bus ribojamos.

2) Svetainės šeimininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

3) www.vitajuwel.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi: 

 • fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 16 metų;
 • jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
 • juridiniai asmenys.

4) Draudžiama:

 • kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį bei nuotraukas be raštiško svetainės savininko sutikimo;
 • naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.vitajuwel.lt sistemos veiklą. 

5) Nurodant savo duomenis, būtina naudoti lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik  prekių pristatymui, bet ir teisingam sąskaitos formavimui. 

6) Registruojantis privaloma nurodyti veikiantį telefono numerį. 

7) Mes pasiliekame teisę:

 • koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems www.vitajuwel.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;
 • riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
 • asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn

8) Pirkdami prekes, klientai patvirtina, kad yra susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.

9) Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

Prekių kiekiai yra riboti.

Jeigu prekės kaina internete ir parduotuvėje nesutampa, laikytina teisinga parduotuvės kaina.

 
PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristato Lietuvos paštu kurjeris per 2-3 darbo dienas. (Šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti).

Grąžinimas, garantijos

GARANTINIS LAIKOTARPIS

PREMIUM GARANTIJA

Jei Jūsų VitaJuwel fijolė įskils dėl medžiagos ar gaminio kokybės trūkumų per 7 metus po įsigyjimo, mes ją nemokamai pakeisime nauja prieš tai atlikus ekspertizę. Tai išskirtinė paslauga stiklo gamintojų rinkoje!* VitaJuwel Via buteliukui suteikiama gamyklinė 24 mėnesių garantija, tik tuo atveju jeigu buteliukas yra nesandarus, dangtelis ar modulis neįsisuka ar neatsisuka. ViA moduliui garantija suteikiama jeigu yra nustatytas gamyklinis pažeidimas, t.y. įskilimas, nesandarumas ar pakitusi viduje esančio vandens spalva.

STIKLO DŪŽIO GARANTIJA

Jei VitaJuwel fijolė ar ViA buteliuko modulis bus sugadinti dėl pirkėjo kaltės, suteiksime Jums 50% nuolaidą perkant naują atitinkamos rūšies fijolę ar ViA buteliuko modulį, su sąlyga jeigu Pirkėjas grąžins fijolėje ar ViA buteliuko modulyje esančius tauriuosius akmenis. Ši garantija suteikiama visam naudojimo laikotarpiui! Garantija galioja tik jei įsigyjote fijolę ar ViA moteliuką kaip galutinis vartotojas už jų įprastą kainą Lietuvoje.

 
PREKIŲ GRĄŽINIMAS
 • VitaJuwel prekės gali būti keičiamos ir atgal priimamos per 14 darbo dienų
 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta pirkėjo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė)
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta
 • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, pavedimo kopiją, grynųjų pinigų gavimo čekį, PVM sąskaitą faktūrą
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 • Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats, adresu Žeimenos 81, Kaunas, darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis šiose taisyklėse numatyta Pirkėjo prekių grąžinimo teise, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.
 • Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą

Pardavėjas pasilieka teisę keisti pardavimo, pristatymo ir pirkimo sąlygas. *Garantija negalioja ąsočiams (1l ir 1,5l), dangteliams bei grandinėlėms. Išskyrus atvejus jeigu tai yra gamyklinis brokas (gamybinis brokas nustatomas atlikus gaminio kokybės ekspertizę).